Tore Hultcrantz oljemålning

604107

TORE HULTCRANTZ (född 1923-): "Tidig morgon", signerad Hultcrantz, olja på duk, ca 50x61 cm

Fack 52

Tore Hultcrantz oljemålning

Budhistorik (18 bud)
4553562
4553561
4553560
4553559
950
4553558
900

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.