Spegel med konsolbord

604105

SPEGEL med KONSOLBORD, 1800-tal, Karl Johan, fanér i mahogny, dekor i mässing, mått spegel ca 160x33, mått konsolbord höjd ca 82, 84x40 cm

Omfattande slitage/ytskador, delvisrenoverat/äldre lagningar, ett ben löst, listdel saknas, fanérbortfall

Speglar

Rum 3

Spegel med konsolbord

Budhistorik (17 bud)
4554915
2 400
4552888
4552886
4552883
1 900
4552566
1 800

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.