Soffbord med glasskiva

604104

SOFFBORD, 1980/90-tal, underrede i metall med dekor av bok samt bläckhorn, profilerad skiva i glas, höjd ca 51, 135x75 cm

Skiva med nagg, slitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 12

Soffbord med glasskiva

Budhistorik (14 bud)
4554943
2 400
4554950
2 400
4554943
4554939
4554936
1 900

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.