Byrå 1920-tal

604103

BYRÅ, 1920-tal, gustaviansk stil, 3-lådig, skiva i sten, fanér i rot, dragbeslag i mässing, ca 93, 95x52 cm

Slitage, en nyckelskylt saknas, ytskador, nyckel saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 21

Byrå 1920-tal

Budhistorik (4 bud)

4553142
750
4550143
700
4545167
650
4545048

Slutpris SEK:
750
74 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.