Kopparstick 1700-tal

604099

KOPPARSTICK, 1700-talets mitt, "La Tentation De St Antoine" efter David Teniers II (1610-1690), gravör Jacques Philippe Le Bas (1707- 1783), bladmått ca 35x48,5 cm

Konst, Grafik, Böcker/Kartor

Kundcenter

Kopparstick 1700-tal

Budhistorik (10 bud)
4547930
4547713
950
4547713
4544884
750
4547712
750

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.