Soffbord Stig Lindberg & David Rosén

604098

STIG LINDBERG & DAVID ROSÉN, soffbord, för Nordiska Kompaniet, ur Triva-serien, 1950-tal, stomme i furu samt bok, emaljskiva i rött, grått och svart, signerad Stig L., brickmärkt NK, höjd ca 53, 124x55 cm

Smärre slitage

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Rum 5

Budhistorik (24 bud)
4556588
12 000
4556608
11 500
4556588
11 000
4556605
10 500
4556588
9 800

Slutpris SEK:
12 000
1 208 EUR, 1 373 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.