Max Papart carborundum

604097

MAX PAPART (Frankrike, 1911-1994): Komposition med fågel, signerad Max Papart, färgcarborundum, numrerad HC 1/X, ca bladmått 92x62 cm

Fack 15

Max Papart carborundum

Budhistorik (21 bud)
4554174
2 400
4554089
4554082
4554088
4554082
1 900

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.