Physica Sacra kopparstick 1700-tal

604095

KOPPARSTICK, 1700-tal, 12 st, ur Physica Sacra (Sacred Physics) av Johann Scheuchzer (1672-1733), bladmått ca 30x19- ca 37,5x22 cm

Delvis gulnade, delvis fläckar, delvis med hanteringsskador

Konst, Grafik, Böcker/Kartor

Kundcenter

Budhistorik (3 bud)

4551717
500
4545215
4543889

Slutpris SEK:
500
49 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.