Olle Nordberg oljemålning

604090

OLLE NORDBERG (1905-1986): Vinterlandskap med bonde, signerad och daterad Olle Nordberg -52, ca 95x135 cm

Rum 9

Olle Nordberg oljemålning

Budhistorik (12 bud)
4555877
5 000
4554520
4 200
4550598
4548457
3 800
4548455
3 400

Slutpris SEK:
5 000
477 EUR, 537 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.