Carl Carlsen oljemålning

604062

CARLSEN, Carl (Danmark 1855-1917): Kvinna med paraply vid ett stråtäckt hus,
signerad och daterad Carl Carlsen -92, olja på duk, ca 38 x 51 cm

Konst, Äldre måleri

Makadamgatan 11, Helsingborg

Carl  Carlsen oljemålning

Budhistorik (8 bud)
4563520
650
4563385
600
4563379
550
4563112
500
4560370
450

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 70 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 339 kr.