Justus Lundegård oljemålning

604059

JUSTUS LUNDEGÅRD (1860-1924): Skogsmotiv med stuga och man, signerad Lundegård -99, olja på duk, ca 76 x 45 cm

Konst, Äldre måleri

Makadamgatan 11, Helsingborg

Justus Lundegård oljemålning

Budhistorik (5 bud)
4553802
4553798
4551418
4550276
4550191

Slutpris SEK:
196 EUR, 218 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.