Gustav Arne oljemålning

604052

GUSTAV ARNE (1925-2011): Landskap, signerad G Arne, olja på duk, ca 35 x 32 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Gustav Arne oljemålning

Budhistorik (16 bud)
4554099
2 400
4554098
4554092
4554097
1 900
4554092
1 800

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.