Gustav Arne oljemålning

604051

GUSTAV ARNE (1925-2011): "Kullaberg"signerad G Arne, olja på duk, ca 27 x 22 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Gustav Arne oljemålning

Budhistorik (15 bud)
4554780
1 600
4554110
4554778
4554110
4552606

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 339 kr.