ABU Ambassadeur 5000 CDL

604026

ABU AMBASSADEUR 5000 CDL, spinnrulle, svart med 24 karats förgyllda detaljer, nr 960010 26, medlemskort i Ambassadeur Club nr 2973, med tillbehör i träbox samt originalkartong

Minimalt slitage

Nautica/Technica

Drottninggatan 36, Malmö

ABU Ambassadeur 5000 CDL

Budhistorik (8 bud)
4564917
2 400
4562190
4555019
4552724
4552095

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 200 kr.