Ola Billgren & Louis Womack färglitografi

604005

OLA BILLGREN / LOUIS WOMACK: Komposition, signerad och daterad -69, numrerad 49/75, färglitografi, ca 40x54 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (3 bud)

4565945
550
4562200
500
4554221

Slutpris SEK:
550
52 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.