Staffan Hallström

603993

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): (5) Modeller samt Kvinnoansikten, delvis med blindstämpel Staffan Hallström, etsningar samt litografier, varierande mått, bladmått ca 76x57, 78x62, 81x63 cm

Oramade, skador, fläckar

Konst, Grafik, Tema

Kundcenter

Staffan Hallström

Budhistorik

2019-01-22 kl 17:20
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.