Staffan Hallström

603988

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): (6) "Fisken på stranden", blindstämpel Staffan Hallström, delvis numrerade/provtryck, litografier, bladmått ca 63x89 cm

Oramade, skador, hanteringsveck

Konst, Grafik, Tema

Kundcenter

Staffan Hallström

Budhistorik (14 bud)
4584548
900
4584546
850
4584531
4584545
750
4584531
700

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.