Staffan Hallström

603982

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): Skiss, monogramsignerad och daterad SH 14.7.54, akvarell, ca 28x39 cm

Oramad

Konst, Modernt måleri, Tema

Kundcenter

Staffan Hallström
Budhistorik (2 bud)

4575400
4566165
950

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.