Oljemålning 1800-tal

603967

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Figurscen vid kyrka, olja på duk, ca 49x46 cm

Krackelering

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 3

Oljemålning 1800-tal

Budhistorik (2 bud)

4554808
4549996

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.