Oljemålning 1800-tal

603963

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Musselplockare, otydligt signerad och daterad 1861, olja på duk, ca 32x50 cm

Duklagningar

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 1

Oljemålning 1800-tal

Budhistorik (14 bud)
4556284
1 600
4556280
4556273
1 400
4556278
1 400
4556273
1 300

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.