Staffan Hallström

603956

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): (3) Gungan/Balans 1966, betitlade och daterade på baksidan, blyerts och tusch samt etsning, bladmått ca 39x65, 13x42, 49x77 cm

Oramade, skador, fläckar

Konst, Modernt måleri, Tema

Kundcenter

Staffan Hallström

Budhistorik (4 bud)

4584460
500
4578526
450
4584129
4578526

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.