Byrå rokokostil

603950

BYRÅ, 1900-talets första hälft, rokokostil, 3 lådor, fanerad med björk, beslag i mässing, höjd ca 84, 110x48 cm

Lös skiva, slitage, fläckar, fanerskador

Möbler, Skåp, byråer

Rum 8

Byrå rokokostil

Budhistorik (4 bud)

4550477
750
4549605
700
4548539
4544793

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.