Staffan Hallström

603949

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): Samling skisser, enstaka signerade, varierande mått; i portfölj

Oramade, skador, veck

Konst, Modernt måleri, Tema

Kundcenter

Staffan Hallström

Budhistorik (7 bud)
4584379
1 900
4584140
1 300
4584138
4583408
4583406

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.