Spegel rokoko

603948

SPEGEL, 1700-tal, rokoko, förgylld, delvis träskuren dekor av rocailler och voluter, delvis med orginalglas, höjd 130x61 cm

senare förgyllning, ett glas senare, slitage

Speglar

Rum 20

Spegel rokoko

Budhistorik (28 bud)
4555516
7 800
4556589
7 600
4555516
7 400
4555225
7 200
4555225
6 800

Slutpris SEK:
7 800
744 EUR, 837 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.