Axel Lind oljemålning

603934

AXEL LIND (1907-2011): Kustbild, signerad Axel Lind, olja på duk, ca 46x55 cm

Axel Lind oljemålning

Budhistorik (7 bud)
4553116
600
4551499
550
4551320
500
4551498
450
4551320

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.