Charlotte Ågård oljemålning

603931

CHARLOTTE ÅGÅRD (1936-2014): "Purpurfloden", monogramsignerad Å, olja på duk, ca 60x73 cm

Tavelvagn 3

Charlotte Ågård oljemålning

Budhistorik (8 bud)
4555327
600
4553763
550
4555326
550
4553763
500
4555324
450

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.