Bokskåp

603912

BOKSKÅP, 1860-tal, stomme fanerad i mahogny, underdel med skåpsektion, invändigt med hyllplan, överdel med vitrindörrar med bakomliggande hyllplan, nyckelbrickor i mässing, 256 cm, yttermått ca 42x95 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, en ruta med sprucket glas

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 9

Bokskåp

Budhistorik (15 bud)
4554068
3 600
4554061
3 400
4554060
3 200
4554052
4554034
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.