Ikon Kristus Pantokrator

603891

IKON, Kristus Pantokrator, Norra Ryssland, 1800-talets andra hälft, tempera på pannå, riza, ca 31,5x26 cm

Slitage och retusch

Diverse, Konst, Rysk konst och konsthantverk

Ikon Kristus Pantokrator

Budhistorik (8 bud)
4557282
700
4557280
650
4557265
600
4556798
500
4556661
450

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.