Ikon S.t Simon av Verkhotura

603888

IKON, S:t Simon av av Verkhotura, Centrala Ryssland, 1800-talets mitt, tempera och olja på pannå, text på baksidan, ca 21,5x17 cm

Träflisa borta

Diverse, Konst, Rysk konst och konsthantverk

Fack 41

Ikon S.t Simon av Verkhotura

Budhistorik (4 bud)

4557673
550
4557672
500
4550162
450
4550050

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.