Eero Saarinen Tulip soffbord

603814

EERO SAARINEN, SOFFBORD "Tulip", Eero Saarinen,
rund skiva av svart marmor, vitlackerad rund pelarfot, diameter 40, höjd 52cm.

Bruksslitage. Repor. Fläckig skiva. Lackskador. Större nagg.

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Södra kajen 14, Helsingfors

Eero Saarinen Tulip soffbord

Budhistorik (8 bud)
Bud EUR
4559312
130
4559257
120
4559255
110
4558654
100
4556946
45

Slutpris EUR:
130
1 363 SEK, 146 USD
Utropspris EUR: