Soffbord

603813

SOFFBORD, teak, 1960-tal, höjd 46,5, 120x60 cm

Slitage och torkat lack, glasskiva med nagg.

Möbler, Soffbord, sidobord

Södra kajen 14, Helsingfors

Soffbord

Budhistorik

Bud EUR

2019-01-11 kl 19:18
Slutpris EUR:
0
0 SEK, 0 USD
Utropspris EUR:
200