Stolar Landi design Hans Coray

603794

Bruksslitage, repor, märken

Möbler, Stolar, Design

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (32 bud)
4553883
3 200
4553885
3 200
4553883
4553882
2 800
4553881
2 600

Slutpris SEK:
3 200
305 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.