Stolar Landi design Hans Coray

603793

Bruksslitage, repor, märken

Möbler, Stolar, Design

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (35 bud)
4553846
4 600
4553844
4 400
4553841
4 200
4553839
4553836
3 800

Slutpris SEK:
4 600
439 EUR, 494 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.