Veikko Takala oljemålning

603790

VEIKKO TAKALA (1923-2008): "På hösten", signerad samt daterad -67, olja på pannå, 83x40 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Veikko Takala oljemålning

Budhistorik (2 bud)

Bud EUR
4557321
55
4555315
30

Slutpris EUR:
55
546 SEK, 62 USD
Utropspris EUR: