Mauri Heinonen oljemålning

603789

MAURI HEINONEN (1926-2010): Stilleben med frukter och kanna, signerad samt daterad -98, olja på duk 43x49 cm.

Södra kajen 14, Helsingfors

Mauri Heinonen oljemålning

Budhistorik (3 bud)

Bud EUR
4558046
160
4556575
100
4545557
80

Slutpris EUR:
160
1 677 SEK, 180 USD
Utropspris EUR: