Alvar Aalto bord Artek

603786

ALVAR AALTO, bord, 1900-talets slut, Artek, bordsskivan i askfaner, L-benen i lackad björk, höjd ca 72, 150x88 cm

Sedvanligt slitage

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Södra kajen 14, Helsingfors

Alvar Aalto bord Artek

Budhistorik (4 bud)

Bud EUR
4558499
260
4558495
200
4553745
150
4545587
120

Slutpris EUR:
260
2 582 SEK, 295 USD
Utropspris EUR: