Olle Skagerfors litografi

603760

OLLE SKAGERFORS (1920-1997): Självporträtt, signerad, 25/200, litografi, bladmått ca 63x45,5 cm

Oramad, gulnader

Rum 9, Vagga 1

Olle Skagerfors litografi
Budhistorik (9 bud)
4584080
750
4583722
700
4581639
650
4577035
600
4577035
500

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.