Staffan Hallström

603759

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): (2) "Kvinna mot klippa", signerade Staffan Hallström, 12/125 samt 36/125, litografier, bladmått ca 50x39,5 cm

Oramade, gulnader/fläckar

Konst, Grafik, Tema

Kundcenter

Staffan Hallström

Budhistorik (17 bud)
4584414
4584425
1 900
4584414
1 800
4584420
1 700
4584414

Slutpris SEK:
191 EUR, 215 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.