Äldre utländsk grafik

603758

ÄLDRE UTLÄNDSK GRAFIK, 11 st, 1600-1900-tal, olika motiv bl a Kungliga palatset i Isfahan, Karl X, efter olika konstnärer bl a Pieter van Lisebetten, Carlo Bozzolini, van Dyck, Martinus Heems, varierande mått

Ej genomgångna, beskurna, delvis med skador

Kundcenter

Äldre utländsk grafik

Budhistorik (2 bud)

4545213
700
4543845
650

Slutpris SEK:
700
69 EUR, 76 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.