Staffan Hallström

603754

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): (2) "T-bane miljö", monogramsignerad och numrerad SH 70/75, färglitografi, bladmått ca 54,5x76,5 cm samt Etapptryck, monogramsignerad, Paris, ca 54,5x76,5 cm

Oramade, gulnader/fläckar, hanteringsveck

Konst, Grafik, Tema

Kundcenter

Staffan Hallström

Budhistorik (12 bud)
4584431
4584427
950
4584423
900
4584415
850
4584407

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.