Staffan Hallström

603750

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): (2) "Elevateljén", monogramsignerad SH, gouacherad färglitografi samt provtryck med blindstämpel, bladmått ca 47,5x63 cm vardera

Oramad, gulnader, skador/veck

Kundcenter

Staffan Hallström

Budhistorik (1 bud)

4582721
2019-01-21 22:49:24
500

2019-01-22 kl 16:36
Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.