Staffan Hallström

603748

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): "Elevateljén", monogramsignerad SH, HC V, färglitografi, bladmått ca 47,5x63 cm

Oramad, fläck i marginalen

Konst, Grafik, Tema

Kundcenter

Staffan Hallström
Budhistorik (1 bud)

4583403
2019-01-22 11:06:54

2019-01-22 kl 16:34
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.