Staffan Hallström

603745

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): (3) "Folk i trappan" signerad och numrerad Staffan Hallström 11/24, färglitografi/provtryck, bladmått ca 71x55 cm samt provtryck ca 81x58 cm

Oramade, fläckar, hanteringsveck

Konst, Grafik, Tema

Kundcenter

Staffan Hallström

Budhistorik (12 bud)
4584403
850
4584385
4584401
4584385
750
4584400
700

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.