Olle Baertling Ira

603735

OLLE BAERTLING (1911-1981): Ira, 1960-61, ur: "Les Triangels de Baertling", signerad och numrerad Baertling 54/100, färgserigrafi, bildmått ca 74x38 cm

Mindre ytmärke

Kundcenter

Olle Baertling Ira

Budhistorik (9 bud)
4598809
15 500
4598797
15 000
4598797
14 500
4598715
14 000
4596680
13 500

Slutpris SEK:
15 500
1 496 EUR, 1 699 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.