Lars Erik Falk

603729

LARS ERIK FALK (1922-2018): Modul Relief 58, signerad och daterad Lars Erik Falk 1980, bemålad aluminiumlprofil och trä, ca 64x43, djup 5,5 cm;

PROVENIENS: Galleri Konstruktiv Tendens, Stockholm

Konst, Modernt måleri, Diverse, Selected

Kundcenter

Lars Erik Falk

Budhistorik (14 bud)
4597866
13 000
4597864
12 500
4597865
12 500
4597864
12 000
4597863
11 000

Slutpris SEK:
13 000
1 255 EUR, 1 425 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.