Olle Baertling

603726

OLLE BAERTLING (1911-1981): Danse lyonnaise ur Angles of Baertling, signerad Baertling 187/300, daterad 1951-68, blad 7 ur sviten, färgserigrafi, vildmått ca 17x23 cm;

PROVENIENS: Galleri Konstruktiv Tendens, Stockholm

Kundcenter

Olle Baertling
Budhistorik (23 bud)
4596860
6 400
4594232
6 200
4593369
6 000
4594231
5 800
4593369
5 600

Slutpris SEK:
6 400
628 EUR, 698 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.