Harry Booström oljemålning

603698

HARRY BOOSTRÖM (1917-1996): "Landskap", signerad Booström, daterad -73, olja på plåt, ca 11,5x11cm, uppfäst på pappannå 20x17,5 cm
Proveniens: Gåva från konstnären till nuvarande ägares familj

Monter 3

Harry Booström oljemålning

Budhistorik (11 bud)
4553790
4553645
900
4553235
4553234
750
4553233
700

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.