Staffan Hallström

603675

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): Schack mot grönbakgrund, monogramsignerad SH, HC, färglitografi, bladmått ca 47,5x63 cm

Oramad, gulnader i marginalen

Konst, Grafik, Tema

Kundcenter

Staffan Hallström
Budhistorik (27 bud)
4584374
2 400
4584371
4584364
4584360
1 900
4582044
1 800

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.