Staffan Hallström

603639

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): (2) Jägare och vass II, signerad Staffan Hallström, HC, färglitografi samt bemålat provtryck med blindstämpel Staffan Hallström, bladmått ca 63x85 respektive 77x59,5 cm

Oramade, gulnader, hanteringsveck

Kundcenter

Staffan Hallström

Budhistorik (15 bud)
4584162
4584309
4584162
900
4584306
850
4584162

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.