Staffan Hallström

603609

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): (5) Tidningsläsaren, 1 med blindstämpel Staffan Hallström, blandteknik och färglitografi/provtryck/etsning, varierande mått

Oramade, skador, hanteringsveck, fläckar

Kundcenter

Staffan Hallström

Budhistorik (11 bud)
4584343
4584321
750
4584227
700
4582037
650
4582011
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.